/ANUNȚ/ Compania angajează agent de turism în or.Leova. IATĂ CARE SUNT CONDIȚIILE PE CARE TREBUIE SĂ LE ÎNTRUNEASCĂ CANDIDAȚII!

Compania VALNON TUR, partener oficial al WORLDVENTURES, cel mai mare turoperator internațional de comercializare a pachetelor turistice, angajează agent de turism.

Agentul de turism își va desfășura activitatea într-un birou modern, amplasat în incinta Incubatorului de Afaceri Leova.

Detalii:

Condiții obligatorii: Studii medii speciale sau superioare în domeniul turismului;

Vîrsta: 18-35 ani;

Calități personale: sociabilitate, responsabilitate, amabilitate;

Salariu: de bază+bonusuri din vînzări;

Responsabilități de bază: selectarea și recomandarea pachetelor turistice, excursiilor locale și internaționale; comercializarea biletelor de avion.

Actele necesare:

1. Copia diplomei de absolvire a studiilor medii speciale sau superioare în domeniul turismului;

2. Copia buletinului de identitate;

3. CV personal;

4. Carnetul de muncă în original, în cazul în care solicitantul a activat anterior în alt post.

Lipsa de experiență nu reprezintă un dezavantaj !!!

Candidații pot depune dosarele la adresa valnontur@gmail.com sau apelînd 79304937.

Write a comment

Comments: 0